KALITE POLİTİKAMIZ

Hızla gelişen ve farklılaşan otelcilikte sektöründe, sürekli gelişme bilinciyle teknolojiyi yakından takip ederek çevre şartlarını iyi kullanıp, gıda güvenliğini de sağlayıp eğitimli personel ile ekip çalışmalarını ön planda tutarak güler yüz ve güveni müşteri memnuniyetiyle bütünleştirip usulen kalite hizmeti, bir sistem içerisinde planlı ve sürekli olarak sunmak otel politikamızdır.

1C4A2700
1C4A3548
1C4A2671

Gelişen teknolojiden hizmetlerimizde faydalanarak sürekli iyileştirmeyi gerçekleştirmek. Çevre şartlarına karşı hassasiyet göstermek, gıda üretimimizde hijyen kurallarına ve gıda güvenliğine hassasiyet göstermek, eğitimli personel ile kaliteli hizmet sunmak, güler yüz ve güveni tüm hizmetlerimizde ön planda tutmak…

Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır.

Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak.

Topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak.

Misyonumuz ve Vizyonumuzun bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerimizden duyulan misafir memnuniyeti, bizim için büyük önem arz etmektedir. Royal Berk Hotel olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için kurumlarımızı ve süreçlerimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor, kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli ve Yenilikçi

Hemen Rezervasyon Yap...